Categories
Statyba

Elektros generatoriai tinkami įvairiems gyvenimo atvejams

Elektra – viena iš svarbiausių energijos rūšių. Be jos, sunku net įsivaizduoti komfortišką ir šiuolaikišką gyvenimą. Kai kuriais atvejais tampa reikalingi elektros generatoriai tam, kad pasigaminti elektros ten, kur nėra galimybės prisijungti prie skirstomųjų elektros tinklų.

Elektros generavimasKokiais atvejais naudojamasi elektros generatorių privalumais? Dažnai jie įsigyjami tam, kad dingus elektros tiekimui netektų laukti, kol vėl atsinaujins. Juk kartais nutinka tokių situacijų, kurios nepriklauso nuo žmogaus, pavyzdžiui, netikėtai audra užklumpa. Dėl jos sutrinka elektros tiekimas, tačiau kiekvienas nori ir toliau naudotis elektros teikiamais privalumais. Tokiais atvejais, jei turimas, tai įjungiamas elektros generatorius. Populiariausia šio prietaiso įsigijimo priežastis ne apsidraudimas nuo elektros dingimo. Tai – elektros gaminimas ten, kur neįmanoma prisijungti prie skirstomųjų elektros tinklų. Dažniausiai tokios yra nuošalios kaimo vietovės. Tam, kad prisijungti tenka mokėti dideles pinigų sumas. Dėl šios priežasties vis dažniau nusprendžiama pirkti elektrą gaminantį generatorių.

Galima išskirti šiuos prietaisus į dvi kategorijas: dyzelinu ir benzinu varomus generatorius. Pastaruosius rekomenduojama įsigyti tuomet, kai retai bus naudojami. Jeigu ruošiatės naudoti jį dažnai, tai tinkamas yra dyzelinis. Tiesa, nuo naudojimo intensyvumo priklauso ir reikalinga galia. Jei retai reikės generatorių jungti, tai pakaks iki 8 kW, o naudojant intensyviai galia atitinkamai parenkama didesnė. Kalbant apie galią reikia paminėti ir tai, kad apskaičiavus, kiek galios jums reikės, derėtų pirkti tokį, kurio galia 15–20 procentų bus didesnė. Tai taip vadinamas rezervas. Šiuo metu elektros generatoriai gaminami taip, kad jų eksploatavimo laikas būtų kuo ilgesnis, tačiau netinkamai naudojant ar netinkamai parinkus galingumą, laikas atitinkamai trumpėja. Be to, didėja gedimų rizika. Įvertinkite, kiek elektros galios reikės prietaisams pajungti ir naudoti. Šie terminai skiriasi, nes, pavyzdžiui, buitiniai prietaisai tik pradėję veikti sunaudoja didesnį elektros energijos kiekį. Taigi, apskaičiuojant, kokio elektros generatoriaus galingumo jums reikės, reikia pridėti daugiau galios. Priešingu atveju, nuolat naudojant generatorių su padidintu galios poreikiu prives prie greito susidėvėjimo ir gedimų. Taigi, verčiau pirkti šiek tiek galingesnį prietaisą, nei vėliau gailėtis.

Įvairūs procesai, kuriems būtina elektra leidžia gyventi ir dirbti patogiau bei efektyviau. Tai didžiulė nauda kiekvienam. Kasdien mums reikalinga ši energijos rūšis. Dabar ja galime naudotis daugelyje vietų, net ir ten, kur nėra elektros tinklų. Taigi, patogus gyvenimas ar efektyvus darbas gali vykti bet kur. Tam siūlomi elektros generatoriai, kurie palengvina gyvenimą.

1 reply on “Elektros generatoriai tinkami įvairiems gyvenimo atvejams”

ar buna tokiu generatoriu kur is vienos rozetes galeciau pasijungti prietaisa,na sakykim kerxeri kurio galia 3 KW .Buna generatoria uzrasyta 7,5 Kw o ijungus prietaisa vienfazi 3 Kw galios jo neuzveda Jeigu patarsit is anksto dekoju.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *