Categories
Kiti straipsniai

Baidarių nuoma – vasaros pramogoms

Vasara – atostogų metas, kuomet norisi mėgautis pramogomis. Daugelyje Lietuvos vietų siūloma baidariu nuoma. Tai aktyvios pramogos gamtoje. Taip pramogauti galima tiek su draugų kompanija, tiek ir su visa šeima. Mūsų šalis garsėja daugybe gražių gamtos kampelių gausumu, iš kurių nemažai galima pamatyti būtent plaukiant baidarėmis.

Maršrutas sudaromas priklausomai nuo vietovės, kurioje teikiamos šios paslaugos. Galima rinktis tiek trumpą atkarpą, pavyzdžiui, plaukimą kelias valandas, tiek ir kelių dienų maršrutą su nakvynėmis gražiose vietose. Užsakyti tokias paslaugas galite net neišeidami iš namų. Tereikia surasti patikusią baidarių nuomos paslaugas teikiančią įmonę ar asmenį ir paskambinti nurodytu telefono numeriu arba atlikti rezervaciją internetu. Kai kuriose interneto svetainėse, kuriose pristatomos šios paslaugos galima rezervaciją atlikti jose, o kartais galima parašyti el. laišką su pageidaujama rezervacijos data bei baidarių skaičiumi.

BaidarėsKada geriausia planuoti plaukimą? Tai klausimas, kuris užduodamas itin dažnai. Atsakymas priklauso nuo to, ko jūs tikitės iš plaukimo. Jeigu norite ramybės ir sumokėti mažiau už baidarių nuomą, tai rinkitės eilines darbo dienas. Tuomet plaukdami sutiksite gerokai mažiau žmonių. Neretai ir kainos už nuomą darbo dienomis yra mažesnės. Taigi, net ir taupantys gali išbandyti savo jėgas plaukime. Savaitgaliais ir šventinėmis dienomis kainos už paslaugas didesnės. Be to, ypatingai itin populiarūs maršrutai tomis dienomis tampa kupini baidarėmis plaukiančių smalsuolių. Ramybės tokiu metu tikrai nebus. Taigi, jei jūsų tikslas mėgautis ramybe, pamatyti laukinius žvėrelius ir nesigrūsti eilėje, kuris pirmas praplauks pro siaurą upės atkarpą, tai baidariu nuoma reikia rinktis eilinėmis darbo dienomis.

Ne rečiau užduodamas klausimas, kiek ir kur plaukti. Laikas, kurį praleisite plaukdami parenkamas pagal norimą plaukimo maršrutą. Be to, jis priklauso nuo plaukiančiųjų fizinio pasirengimo. Vaikų grupė, kurie neužsiima sportu, neturėtų rinktis sudėtingų maršrutų, kurie trunka kelias dienas ir turi mažai sustojimų. Tai tik pavyzdys, tačiau savo pasirengimą ir ištvermę turite įvertinti patys. Taip pat visuomet galite paklausti pas tuos, kurie organizuoja plaukimą. Jie tikrai patars, ką jums geriau pasirinkti atsižvelgiant į plaukiančiųjų amžių, poreikius ir fizinį pasirengimą.

Vasarą baidariu nuoma yra labai smagi pramoga įvairaus amžiaus žmonėms. Jei tik mėgstate buvimą gamtoje, gryną orą ir labiau vertinate aktyvų laisvalaikio praleidimo būdą, nei gulėjimą kaitinantis saulėje ir nieko neveikiant, tai plaukimas gražiausiomis upėmis ar ežerais yra ta pramoga, kuri jums tikrai tiks.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *