Categories
Kiti straipsniai

Dar ne vėlu iškeliauti slidinėti

Slidinėjimo inventoriusKaip žinia, slidinėjimo apranga paprastai dėvima tik slidinėjimo metu, o šiaip žiemą su ja nevaikštoma. Tad jeigu dabar dairotės naujos slidinėjimo aprangos, tikėtina, kad ketinate dar paskutinį kartą pasismaginti su greitai beištirpsiančiais sniego kalnais. Ir iš tiesų, nors jau kovo vidurys, bet vidurio Europos kalnuose sniegas tebesilaiko ir slidinėjimo atostogos vis dar galimos. O tada grįšite į pavasarėjančią Lietuvą.

Žieminių aprangų galima rasti ir su nuolaida

Tad pradėkime nuo to, kad jums bus reikalinga slidinėjimo apranga. Tikrai geriau įsigyti savo, kur iš anksto žinosite, kad tinka, negu nuomotis nuvažiavus, svarstant, kas dar prieš tai dėvėjo tą kostiumą. Be to, dabar, besibaigiant sezonui, galima tikėtis, kad rasite ir išparduodamų kolekcijų, kažką tiesiog įsigysite pigiau.

Slidinėjimo kelionės gali būti pigesnės

Tiesą sakant, pabaigoje žiemos keliauti verta ir dėl to, kad atpinga net ir pačios slidinėjimo kelionės. Taigi, galite tiesiog keliauti su malonumu ten, kur norite, ir nebijoti, kad kažkas bus ne taip. Keliaukite pigiau, nuomokitės trobeles pigiau, slidinėkite pigiau. O sniego dar yra, kaip ir ilgiau trunkančio šviesos laiko dienos metu.

Ką įsidėti į lagaminą?

Metas krautis lagaminą. Kalbėkime tiesiog apie vieną suaugusįjį be vaikų, ką jam reikia įsidėti į kelionės lagaminą. Aišku, pirmiausia, tai visa slidinėjimo įranga, kurią turite ir ketinate naudoti: slidės, lazdos, slidinėjimo batai, ir visi slidinėjimo drabužiai. Be slidinėjimo drabužių komplekto, taip pat vertėtų sau rasti ir kitokių drabužių, kurie būtų žieminiai ir jums gerai tiktų. Juk kol džius slidinėjimo kostiumas, galėsite pasivaikščioti po slidinėjimo kurortą, nueiti į užeigą. Tad reikės kitų žieminių, šiltų ir patogių rūbų. Taip pat netaupykite vietos sausiems apatiniams drabužiams – juos keistis gal teks dažnai, jeigu labai peršlapsite. O skalbti ir ruošti naujus kitai dienai nenorėsite. Juk atostogos, todėl geriau iš karto, iš anksto įsidėti visko, ko prireiks. O tada ramiai jau atostogauti.

Verta įsidėti ir jums patinkančių užkandžių. Kadangi keliaujate į kalnus, tai visgi ne supermarketų vietovė, ir ten norėsite atostogauti be galvos sukimo, kur gauti mėgstamų užkandžių. Žinoma, visur bus kalnų trobelės, kuriose galėsite pavalgyti, tačiau drauge smagu būti apsidraudus ir žinoti, kad visada ir su savimi turite tai, ko reikia turėti.

Na ir pasiimkite dokumentus ir būtinai turėkite ne tik grynų pinigų, bet ir savo sąskaitoje, nes tik tokius galėsite galbūt ten išleisti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *