Categories
Kiti straipsniai

5 būdai, padedantys iš naujo suteikti energijos jūsų kūnui

Pratimai ir miegas

Jei dar to nedarote, pradėkite reguliariai mankštintis. Tai ne tik padės pagerinti jūsų sveikatą, fizinę formą ir psichinę savijautą, bet ir suteiks energijos jūsų kūnui bei padės geriau miegoti naktimis. Kai patiriame stresą ar nerimą, į mūsų organizmą išsiskiria hormonas kortizolis. Jis puikiai tinka, kai mums reikia greito energijos antplūdžio, tačiau kai jo yra per dažnai, jis ne tik toksiškas mūsų organizmui, bet ir slopina serotonino – hormono, atsakingo už tai, kad jaučiamės laimingi, – išsiskyrimą smegenyse. Reguliari mankšta padeda išsiskirti endorfinams, kurie yra natūralūs organizmo nuotaikos gerintojai. Tai ne tik padeda trumpam pasijusti laimingesniems, bet ir lengviau užmigti bei ilgiau išlikti miegui. Plačiau: https://bodylines.lt puslapyje.

Medituokite

BodylinesMeditacija – tai ne tik valandą sėdėti sukryžiavus kojas. Tai – skirti laiko įsisąmoninti savo mintis ir suvokti, kada mums reikia atsijungti nuo kasdienio gyvenimo spaudimo. Kai patiriame stresą, mūsų organizmas išskiria kortizolį – hormoną, dėl kurio jaučiamės įsitempę. Deja, per didelis kortizolio kiekis mūsų organizme ilgainiui gali būti labai žalingas, sukelti aukštą kraujospūdį, potraukį cukrui, svorio augimą, nerimą ir net nemigą. Meditacija padeda sulėtinti kortizolio gamybą mūsų organizme, todėl galime vėl perimti kontrolę ir sutelkti dėmesį į svarbiausius dalykus. Meditacija taip pat yra puikus būdas stiprinti pasitikėjimą savimi ir savigarbą, padeda atsipalaiduoti ir įveikti nerimo, streso ir pervargimo jausmą. LPG – kokybė ir geros masažo kainos.

Giliai kvėpuokite

Tinkamas kvėpavimas gali atrodyti keistas dalykas, norint iš naujo įgauti energijos, tačiau jis daro stebuklus. Kai jaučiame stresą, nerimą ar net nuobodulį, esame linkę sulaikyti kvėpavimą. Dėl kvėpavimo sulaikymo mūsų organizme susidaro anglies dioksido perteklius, o tai savo ruožtu didina kortizolio gamybą. Tinkamas kvėpavimas turi daugybę privalumų: mažina stresą, didina energijos lygį ir net padeda nuo nemigos. Pradėkite nuo to, kad įsitikintumėte, jog jūsų stuburas yra tiesus, o galva – vienoje linijoje su stuburu. Vieną ranką padėkite ant krūtinės, kitą – ant pilvo. Lėtai įkvėpkite pro nosį ir iškvėpkite pro burną. Sutelkite dėmesį į kvėpavimą ir įsitikinkite, kad jaučiate, kaip ranka ant pilvo kyla įkvepiant ir krinta iškvepiant.

Atlikite masažą

Masažas yra ne tik puikus būdas atgaivinti kūną, bet ir protą. Atlikdami masažą leidžiate kitam žmogui pasirūpinti jumis, o tai savo ruožtu gali padėti jums atsipalaiduoti ir atgauti jėgas. Yra daug įvairių masažo rūšių, kurios gali padėti atsipalaiduoti ir atgauti jėgas. Apsvarstykite galimybę rinktis tokį masažą, kuris būtų skirtas toms sritims, kuriose jaučiate didžiausią stresą ar įtampą, pavyzdžiui, nugarai, pečiams ar galvai. Taip pat galite rinktis visapusišką palepinimo procedūrą, kuri padės atsipalaiduoti kiekvienai kūno daliai. Kad ir kokį masažą pasirinktumėte, būtinai atsitraukite nuo išorinio pasaulio ir mėgaukitės šia akimirka.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *