Categories
Grožis ir mada

10 svarbiausių produktų šunims, apie kuriuos turite žinoti!

AugintiniaiRūpinimasis mūsų šunų draugais yra meilės darbas. Svarbu pasirūpinti, kad jie būtų sveiki ir laimingi – nuo tinkamos mitybos iki pramogų. Norėdami jums padėti, surinkome 10 svarbiausių produktų šunims, apie kuriuos turite žinoti. Nuo žaislų ir skanėstų iki maisto papildų ir priežiūros priemonių – šie produktai gali padėti jums suteikti šuniukui geriausią įmanomą priežiūrą. Nesvarbu, ar ieškote kuo nors užimti savo šuniuką, kol esate išvykę, ar tiesiog norite įsitikinti, kad turite tinkamų reikmenų, kad šuo būtų sveikas, šie 10 produktų yra puikus atspirties taškas. Skaitykite toliau ir sužinokite daugiau apie geriausius produktus savo šuniukui!

Šunų maistas

Šunų ėdalo būna įvairių rūšių, todėl svarbu išsirinkti tinkamą savo šuniukui. Pirmiausia turite nuspręsti, ar norite šunį šerti naminiu, ar komerciniu maistu. Kai kurie šunys yra alergiški arba jautrūs tam tikriems ingredientams, kurių kartais būna komerciniame maiste. Rinkdamiesi ėdalą taip pat turėtumėte atsižvelgti į savo šuns amžių ir gyvenimo būdą. Šuniukų maistas sukurtas taip, kad užtikrintų tinkamą mitybą augantiems šuniukams. Vyresnio amžiaus šunų ėdalas turi mažiau kalcio ir kilodžaulių, todėl jį lengviau apdoroja senstanti šuns virškinimo sistema. Aktyviems šunims taip pat reikia daugiau kalorijų ir kitų maistingųjų medžiagų nei šunims, gyvenantiems ant sofos. Gyvūnų prekės ir specialistės patarimai.

Šunų skanėstai

Kai šunys padaro ką nors gero, pavyzdžiui, paklūsta komandai arba gerai elgiasi, svarbu juos apdovanoti skanėstu. Malonumai turėtų būti naudojami kaip teigiamas pastiprinimas, o ne kaip būdas nubausti šunį. Jei skanėstus naudosite kaip bausmę, jūsų šuo gali pradėti bijoti skanėsto, o tai gali sukelti pavojingų situacijų. Malonumais skatinkite tik už gerą elgesį ir tik retkarčiais duokite savo šuniui po vieną skanėstą. Šunų skanėstų būna įvairių formų ir dydžių, todėl nesunkiai rasite skonį, kuris patiks jūsų šuniui. Galite rasti skanėstų, pagamintų iš įvairių sudedamųjų dalių, todėl nesunku rasti tokį, kuris atitiktų jūsų šuns mitybos racioną. Galite rasti net žaislų, kurių viduje yra skanėstų. Farrado ir Royal Canin, kokybiški produktai gyvūnams.

Žaislai šunims

Augintiniams taip pat reikia pramogų. Nors žaislai nesuteikia šuniui reikalingos mitybos, jie gali padėti palaikyti jo sveikatą. Nuobodžiaujantis šuo dažniau įsivelia į bėdas, todėl aprūpindami savo šuniuką žaislais galite padėti jį užimti ir išvengti bėdų. Šunų žaislų būna įvairių formų ir dydžių, todėl galite rasti tokį, kuris atitiktų jūsų šuns asmenybę. Žaisti su žaislais gali būti naudinga įvairaus amžiaus šunims. Šuniukams naudinga žaislų teikiama protinė stimuliacija, o vyresniems šunims – fizinė stimuliacija. Šunų žaislai gaminami iš įvairių medžiagų. Geriausia vengti žaislų, pagamintų iš minkštų medžiagų, tokių kaip audinys ar guma, nes jie gali kelti pavojų šunims užspringti. Kieti žaislai, pavyzdžiui, teniso kamuoliukai, yra saugūs, tačiau jie gali nudildyti šuns dantis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *