Categories
Statyba

Tinkamas namų patalpų vėdinimas – būtinas

RekuperacijaCovid virusas paskatino žmones daugiau dėmesio skirti orui, kuriuo kasdien kvėpuojame. Juk daugelis mūsų net nepagalvojo apie tai, kad jame yra labai daug mikroorganizmų, kurie gali sukelti įvairias ligas. Šiuo metu rekuperacija namui bei kitoms patalpoms tampa ypač reikalinga ir galima pasidžiaugti, kad vis daugiau žmonių tai supranta ir perka sistemas, kurios gerina gyvenimo kokybę.

Tinkamos sistemos pasirinkimas

Rekuperatoriaus montavimas nereikalauja nei daug laiko, nei pastangų, tad nereikia ieškoti meistrų, kurie atlieka darbus, o daugiau dėmesio skirti pačios įrangos pasirinkimui, kuri gali būti labai įvairi. Žinoma, visada siūlome tartis su specialistais, kurie gali mielai atsakyti į rūpimus klausimus ir tuo pačiu padėti atrasti tai, ko reikia kiekvienam žmogui ir tuo pačiu kiekvienam namui.

Kuo jo kvadratūra yra didesnė – tuo ir sistemos reikia galingesnės. Tačiau nepamirškite, kad jai reikalinga energija, tad žiūrėkite – kokios klasės bus. Juk tai galiausiai lemia ir ekologiją.

Montuoti geriausia kelias sistemas

Žinoma, rekuperacija namui yra reikalinga. Tačiau greta jos taip pat siūlome rinktis ir tuo pačiu derinti kitas sistemas, kurios taip pat gerina žmogaus gyvenimo kokybę. Tai gali būti oro kondicionieriai, kurie dažniausiai veikia našiai ne tik dėl oro vėsinimo, tačiau ir dėl valymo. Taip pat ir šilumos siurbliai, kurių pasiūla rinkoje šiuo metu labai plati, tad priklausomai nuo būsto reikia rinktis oras-oras arba oras-vanduo.

Atidaras langas – ne namų vėdinimas

Kol vieni žmonės jau džiaugiasi kur kas geresne gyvenimo kokybe, kuri gerina miegą ir tuo pačiu garantuoja, kad žmogus kur kas geriau jausis dienos metu, tuo tarpu kiti vis dar tiki mitu, kad atidarytas langas gali įleisti tyro oro, o žiemos metu – drėgmės. Tai yra mitas ir dažniausiai kartu su oru, kuris dažnai kvepia, mes taip pat į patalpas įleidžiame ir nešvarumus, kurie pasiekia mūsų nagus iš gatvės. Deja, tai dar labiau blogina kvėpavimo kokybę, o juk to dažniausiai ir stengiamasi išvengti.

Pasirūpinkite savimi, savo namais ir tuo pačiu aplinka, kurioje gyvenate.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *