Categories
Kiti straipsniai

8 priežastys, kodėl turėtume įsirengti šiltnamį

Yra daugybė priežaščių, kodėl yra verta turėti savo šiltnamį. Turint šiltnamį, Jūsų sodininkystės hobis gali labai greitai išaugti į didžiausią aistrą Jūsų gyvenime. Šiltnamiai yra puikiai tinkami visiems, kas myli sodininkystę – nesvarbu ar turite daugybę laiko tam, ar tik kelias minutes per savaitę. Štai keletas dalykų, kuriuos galėsite nuveikti turėdami šitnamį:

siltnamiaiAuginsite augalus žiemos metu. Nepriklausomai nuo to, kokio klimato regione Jūs gyvenate, yra tam tikrų augalų, kurie sėkmingai gali augti tik esant nešaltai žiemai. Spaudžiant šaltukui dauguma augalų augti negali. Turėdami šiltnamį, Jūs turėsite ir galimybę auginti ir išsaugoti savo mėgstamus augalus ir naudoti juos kitais metais. Šiems daugiamečiams augalams dažniausiai pakanka nedidelio šildymo. Tereikia pridėti nedidelį elektrinį šildytuvą, kurį bus galima naudoti kiekvieną kartą temperatūrai kritus žemiau nulio. Norėdami sutaupyti pinigų, įsitikinkite, kad Jūsų šiltnamis turėtų geras izoliacines savybes. Turėsite šviežių daržovių visus metus. Vietoj to, kad šviežias daržoves turite tik vasarą ir rudenį, galėsite jomis mėgautis ir visais kitais metų laikais. Viskas priklauso tik nuo šildymo tipo. Jūs sutaupysite pinigų, nes nereikės pirkti dažovių iš parduotuvės, be to žinosite, kad Jūsų maistas yra be kenksmingų pesticidų. Šiltnamio dėka galėsite auginti egzotinius augalus, kurių nėra Jūsų regione. Visada yra smagu išplėsti auginamų augalų rūšis. Galėsite mėgautis sodo darbais daugiau mėnesių per metus, nei įprastai. Jei Jums patinka sodininkystė, Jums nereikia nustoti ja mėgautis atėjus šaltajam sezonui. Šiltnamio dėka galite būti aktyvus sodininkas ištisus metus. Sutaupysite pinigų augalams. Yra labai nesunku išleisti daug pinigų augalams kiekvieną pavasarį. Ir netgi paišlaidavus, Jūs galite suprasti, kad jūsų sode augalų vis dar trūksta. Šiltnamio dėka yra sutaupomi pinigai, nes augalų sėklų galite sodinti kiek tik norite, nes sėklos nekainuoja tiek, kiek paruošti augalai. Taip pat turint daug augalų, yra labai smagu dalį jų dovanoti šeimai ar draugams. Yra labai smagu pasidalinti tai, kas yra užauginta savomis rankomis su savo artimaisiais. Jūs turėsite galimybę pradėti savo verslą. Atlikite nedidelius rinkos trimus ir sužinokite, kas iš augalų ar daržovių turi didžiausią paklausą Jūsų regione. Sukurkite verslo planą ir pradėkite veikti. Galėsite pardavinėti savo augalus ūkininkų turgeliuose ar pakelėje prie namų. Šiltnamiai suteikia naudą sveikatai. Būdami lauke, gamtoje, Jūs pabėgate nuo visų kasdienių rūpesčių. Susidraugausite su kitais žmonėmis, kurie mėgsta sodininkystę. Praplėsite draugų ratą, atsiras naujų temų pokalbiams.

1 reply on “8 priežastys, kodėl turėtume įsirengti šiltnamį”

Šiltnamis mano sena svajonė, kurią šį pavasarį įgyvendinau. Dabar galėsiu auginti savo mėgstamas daržoves ir dalintis jomis su savo šeimos nariais ir giminaičiais, taip pat naujame šiltnamyje manau turėsiu ir galimybę auginti bei išsaugoti savo mėgstamiausius augalus ir naudoti juos kitais metais.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *