Categories
Verslas

Plaukimas baidarėmis: kaip išsirinkti maršrutą?

AukštaitijaAukštaitijos regionas daugeliui žinomas kaip vieta, kurioje galima rasti daug gražių ir įdomių baidarių maršrutų. Kiekvienas norintis pailsėti, papramogauti ar tiesiog gerai praleisti laiką gamtoje gali surasti ne vieną pasiūlymą. Šiuo metu baidarių nuomotojas Aukštaitijoje siūlo rinktis labiausiai tinkamą maršrutą ir rezervuoti plaukimo laiką norimu laiku. Ką reikia žinoti, kad baidarių maršruto pasirinkimas būtų geras pasirinkimas?

Pirmiausia pagalvokite, galbūt yra vieta, kurioje norite plaukti? Gal girdėjote iš draugų ar pažįstamų, kaip kažkas minėjo tam tikrą upę ar ežerą, kur plaukė ir jiems labai patiko? Jeigu nieko apie tai negirdėjote, tai metas patiems peržiūrėti, kur galima plaukti su baidarėmis. Kiekvienas Lietuvos regionas turi savo gražias vietas, tačiau Aukštaitija išsiskiria tuo, kad čia yra daug gražių plaukimo maršrutų, kurie randami plaukiant tiek upėmis, tiek ir ežerais. Peržiūrėkite ką siūlo baidarių nuomotojai ir pagalvokite, kuriuo maršrutu norėtumėte plaukti. Jeigu nežinote, kuriuo maršrutu norite plaukti, tai gali padėti baidarių nuomotojai, kurie gali patarti jums. Tereikia pasirinkti tinkamus jums baidarių nuomotojus ir susisiekti su jais nurodytais kontaktiniais numeriais ar elektroniniu paštu.

Kai kurie nori patys pasirinkti maršrutą. Tokiu atveju reikia žinoti, kad rinktis reikia pagal jūsų fizinį pasirengimą. Geriausia rinktis ne per ilgos trukmės plaukimą, jei plauksite pirmą kartą. Pavyzdžiui, baidarių nuomotojas Aukštaitijoje siūlo plaukti vieną dieną tiems, kurie plaukia pirmą kartą arba nenori ilgo plaukimo. Tie, kurie nori ilgesnių pramogų ir kelionių, tai gali rasti dviejų ir trijų dienų plaukimus. Tiesa, jei norite dar ilgiau plaukti, tai galite tartis su baidarių nuomotojais ir jie turėtų jums pasiūlyti tokią galimybę.

Kiekvieną kartą, kai renkamasi, kur plaukti, tenka apsvarstyti ne vieną pasiūlymą. Iš tiesų daugeliui žmonių baidarių maršruto pasirinkimas nėra toks paprastas. Kai kuriems sunku dėl to, kad norisi plaukti ir ta upe, ir kita upe, o dar ir ežeru norėtųsi išbandyti plaukimą. Kiti greitai pasirenka pirmą pamatytą pasiūlymą ir nesuka sau galvos. Kiekvienu atveju reikia žinoti, kad reikia rinktis atidžiai plaukimo trukmę. Net ir gražiausia upė gali nesuteikti tiek daug gerų emocijų, kiek buvo tikimasi, jei plauksite labai ilgai ar labai sudėtingu maršrutu, kai neturima jokios plaukimo patirties. Todėl maršruto trukmė yra labai svarbi. Kai nuspręsite, kiek laiko plauksite, galėsite rinktis tinkamą upę ar ežerą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *