Categories
Verslas

Įmonės perka mišką klientams palankiomis kainomis

Žmonės, kurie kadaise buvo nusipirkę mišką, šiandien vis dažniau ieško, kam jį parduoti. Nors iš pradžių miško pirkimas pasirodė pačia geriausia investicija, tačiau vėliau gana dažnai suprantama, kad iš to naudos visai nedaug, tad tenka pasiieškoti, kas perka mišką. Dažniausiai tiesiog įdedami skelbimai į įvairius skelbimų puslapius, arba tiesiog ieškoma pavienių pirkėjų. Čia dažniausiai ir daroma klaida – paprastai pardavus mišką šiek tiek nusiviliama, nebuvo tikėtasi mišką parduoti brangiau. Norint parduoti mišką, visų pirma siūloma ne ieškotis pavienių pirkėjų, o parduoti savo turimą mišką įmonėms – tokiu atveju galima tikėtis, kad miškas bus nupirktas kur kas palankesne kaina pirkėjui, ir kartais sumokama netgi daugiau nei tikisi pats pirkėjas. Taigi, kaip rasti pirkėją, kuris mišką nusipirks pačia didžiausia kaina? Tikėtina, kad pavieniai asmenys to negali užtikrinti, tačiau kam tuomet parduoti savo turimą mišką?

Internete galite pasiieškoti įmonių, kurios brangiai perka miškus. Bus dar paprasčiau mišką parduoti, jei žinosite, kokios vertės šiandien yra jūsų miškas. Žinoma, šie skaičiavimai nėra tokie paprasti, ir gali būti, kad jums teks samdytis profesionalą, kuris atliktų šiuos skaičiavimus. Vis dėlto, ir čia siūloma neskubėti. Tokie skaičiavimai gali kainuoti tikrai nepigiai, be to, tai gali užtrukti šiek tiek laiko. Kai rasite įmonių, galinčių nupirkti jūsų turimą mišką, galite tiesiog pasiteirauti, už kiek gali būti nupirktas jūsų miškas. Tai galite padaryti užpildę trumpą anketėlę, kurioje nurodysite savo miško identifikacijos numerį. Jei žinote savo miško kainą, ją taip pat galite įrašyti, tikėtina, kad jums bus pasiūlyta dar didesnė suma nei jūs nurodėte. Taigi, kartais verta žinoti savo miško kainą, tačiau, net jei jos nežinosite, galite būti užtikrinti, kad jums bus pasiūlytas tikrai puikus variantas, ir siūloma kaina bus didesnė nei jūsų miškas yra vertas. Pavyzdžiui, už vieno hektaro plotą jums gali būti pasiūlyta nuo penkių iki penkiasdešimt tūkstančių litų. Ši suma tikrai yra įspūdinga, ir, tikėtina, kad pavieniai asmenys, perkantys miškus, tikrai negalėtų jums tiek pasiūlyti.

Taigi, parduoti mišką jį superkančias įmones tikrai daug labiau apsimoka, ir jums tikrai neteks nusivilti pardavus mišką. Taigi, kam laukti, jei savo mišką pačia geriausia kaina galite parduoti jau dabar?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *