Categories
Kiti straipsniai

Parkavimas Vilniaus oro uoste – ne tik stovėjimo vieta

Dar visai neseniai, parkavimas Vilniaus oro uoste buvo tikras iššūkis. Vilniaus miesto svečiai turėdavo palikti automobilį nepatikimoje, nesaugomoje, gerokai nuo oro uosto nutolusioje vietoje. Kitu atveju, už parkavimo paslaugą Vilniaus oro uoste tekdavo sumokėti, beveik atostogų biudžetui prilygstančią sumą. Laimei, šiais laikais situacija kitokia. Visai šalia Vilniaus oro uosto įrengtos parkavimo aikštelės gali pasiūlyti parkavimo paslaugą patrauklia kaina. Rezervuoti parkavimo vietą galite internetu, dar neatvykę į oro uostą. Ištobulinta rezervacijos sistema akimirksniu pateiks tikslią informaciją apie likusias parkavimo vietas ir numatomą, paslaugos kainą. Šios, parkavimo aikštelės gali pasiūlyti konkurencingą, visiems įkandamą kainą, tačiau tai nėra vienintelis jų privalumas. Kodėl verta savo automobilį patikėti oro uoste įsikūrusioms, parkavimo aikštelėms?

Visų pirma, šios aikštelės įsikūrusios daugiaaukščiame pastate. Aikštelės po stogu apsaugo jūsų automobilį nuo purvo, ar kitų, estetinį automobilio vaizdą gadinančių aplinkos veiksnių, tokių kaip lietus, sniegas. Aikštelės įsikūrusios pastate yra patrauklesnės saugumo atžvilgių. Tokią aikštelę iš visų pusių stebi vaizdo kameros, užtikrinančios, kad parkavimas Vilniaus oro uoste taptų praktiškas ir saugus variantas jūsų transporto priemonei.

Kitas, aktualus privalumas, daugiaaukščiuose pastatuose įsikūrusiose stovėjimo aikštelėse – liftas. Keliaujant su vaikais ar turint itin didelį kiekį lagaminų, liftas yra labai svarbus akcentas, palengvinantis jūsų pasiruošimą kelionei. Gerai vertinamos, profesionalios stovėjimo aikštelės gali pasiūlyti stovėjimo vietas keliuose aukštuose. Kiekvienas klientas, atsižvelgdamas į individualius poreikius, gali pasirinkti tinkamiausią stovėjimo vietą viršutiniame ar pirmame aukšte.

Dar viena patraukli paslauga, kurią siūlo geriausios parkavimo aikštelės – bagažo svarstyklės ir bagažo pasitikrinimo įranga. Ši paslauga suteikia galimybę pasverti savo bagažą, pažiūrėti ar neviršijote leistino svorio limito. Jeigu lagamino svoris per didelis, kelis daiktus galėsite palikti nuosavoje transporto priemonėje. Tai puiki išeitis, leidžianti išvengti stresinių situacijų pačiame oro uoste.

Parkavimas Vilniaus oro uoste – ne tik įprasta, automobilio stovėjimo paslauga. Jums pageidaujant, aikštelės darbuotojai pasiūlys papildomas paslaugas. Viena tokių yra automobilio plovimo paslauga. Aikštelės darbuotojai išblizgins jūsų automobilį, pasirūpins reprezentatyvia jo išvaizda. Po ilgos kelionės ar alinančio skrydžio, įsėsite į švarią, išpuoselėtą transporto priemonę.

Saugi ir patikima automobilio stovėjimo vieta turi reikšmingos įtakos jūsų kelionės kokybei. Kelionės metu jausite nerimą, negalėsite tinkamai atsipalaiduoti, jeigu jūsų automobilis stovės nesaugioje, kamerų nestebimoje vietoje. Analogiškai, jeigu pasirinksite itin brangią stovėjimo aikštelę, galvoje nuolat suksis, nemaloni, papildomas išlaidas primenanti mintis.

Tad protingiausias sprendimas būtų atlikti namų darbus ir iš anksto rezervuoti automobilio stovėjimo vietą patikimoje, netoli oro uosto įsikūrusioje, aikštelėje. Šios paslaugos dėka, iškart sužinosite parkavimo kainą, visam, išvykos laikotarpiui. Galėsite ramiai keliauti ir nesukti galvos, ar rasite automobilį toje pačioje vietoje, kur jį palikote.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *