Categories
Kiti straipsniai

Nuotraukos internetu – greičiau ir patogiau

Nors kai kurie mano, kad spausdintos nuotraukos – jau atgyvena, tačiau tai tikrai nėra tiesa. Turbūt kiekviena yra tekę susidurti su nemalonia situacija, kai nepavyksta išsaugoti kompiuteryje esančių duomenų, taigi, prarandami ne tik svarbūs dokumentai, bet ir nuotraukos, kurių vėliau labai gailima. Šiandien galima užsisakyti atspausdintas nuotraukas tiesiog internetu. Nuotraukos internetu paprastai kainuoja pigiau nei spausdintis jas nuėjus į fotosaloną.

Nuotraukos internetuŽinoma, skubantiems patartina rinktis fotosaloną, nes ten nuotraukos pagaminamos per valandą ar dar greičiau, tačiau, jei niekur neskubate, palankiau užsisakinėti nuotraukas internetu. Nuotraukos internetu paprastai pagaminamos per kelias darbo dienas, ir jas galite atsiimti paskirtoje vietoje arba užsisakyti pristatymą į namus ar darbovietę. Žinoma, pristatymas kainuoja papildomai, tačiau užsisakant nuotraukų už tam tikrą pinigų sumą, jis gali būti ir nemokamas.

Kaip tai padaryti? Nuotraukos internetu užsakomos labai paprastai: tiesiog užsiregistruojate internetiniame puslapyje, kuriame gali būti užsakomos nuotraukos internetu, užpildote anketą apie savo asmeninius duomenis, pasirenkate nuotraukas iš savo kompiuterio ir užsisakote jas pagaminti. Kartais tenka šiek tiek palaukti, kol nuotraukos bus įkeltos, ypač, jei pasirinkote gana nemažą nuotraukų kiekį.  Už nuotraukas galite sumokėti pavedimu, per mokėjimo sistemą ar grynaisiais pinigais atsiimant nuotraukas. Apie sėkmingą nuotraukų užsakymą, apmokėjimą (kaip ir apie sėkmingą registraciją) būsite informuoti elektroniniu laišku. Taip pat Jums bus pranešta, kada nuotraukos bus pagamintos ir jas galėsite atsiimti arba bus informuota, kad nuotraukos jau išsiųstos. Kartais tenka susimokėti ir 1 lito mokestį už užsakymo administravimą, todėl labiau apsimoka iš karto užsisakyti didesnį nuotraukų kiekį.

Nuotraukos internetu padeda sutaupyti laiko: Jums nereikia laukti, kol nuotraukos bus pagamintos fotosalone ar važiuoti 2 kartus į fotosaloną (užsisakyti nuotraukas ir jas atsiimti), taigi, sutaupote laiko. Kadangi nuotraukos internetu paprastai kainuoja daug pigiau, ypač užsakant didelį kiekį nuotraukų, todėl galite sutaupyti ir nemažai pinigų. Kiekvienas mūsų savo kompiuteryje turime nuotraukų iš švenčių ar fotosesijų, kurias vis planuojame atsispausdinti, tačiau vis neprisiruošiame to padaryti. Nuotraukos internetu gali būti užsakomos tiesiog neišeinant iš namų, taigi, užtruksite vos kelias minutes. Galite pasirinkti pristatymą į namus ar darbovietę, todėl būsite užtikrinti, kad tam tikrai nesugaišite daug laiko. Atspausdintas nuotraukas galite įsirėminti ar susidėti į albumus, ir Jums nebereikės baimintis, kad prarasite kompiuteryje turimas nuotraukas. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *