Categories
Statyba

Naujos statybos butai Vilniuje – norintiems susikurti savo namus

Dažnai žmonės, ieškodami  būsto, nori susikurti savo namus nuo pat pradžių. Tai gana sudėtinga padaryti, kad perkamas senos statybos butas – kartais tenka padirbėti "iš peties", norint padaryti namus tokius, kurie atitiktų asmeninį skonį. Tuo tarpu naujos statybos butai Vilniuje dažniausiai būna tik dalinai įrengti, todėl galima kurtis namus nuo pat pradžių.

Naujos statybos butai VilniujeNauji butai Vilniuje paprastai būna tik dalinai įrengti, todėl paprasčiau susikurti namus tokius, kokie patinka Jums. Žinoma, butai turi įstatytus plastikinius langus bei lauko duris, o visa kita galėsite susikurti patys. Bene didžiausias senos statybos butų minusus, tai įvairūs nemalonumai, pavyzdžiui, į sienas "įsimetęs" pelėsis, dėl avarijų dingstantis vanduo arba gendantys liftai. tai, be abejo, sudaro daug nemalonumų. Naujos statybos butai Vilniuje užtikrina, kad tokių nelaimių išvengsite, ir nereikės sukti galvos, pavyzdžiui, dėl pelėsio, kurį išnaikinti gali būti tikras iššūkis – neteisingai valant jis gali dar labiau išplisti, o jam įsisenėjus gali būti jaučiamas neigiamas poveikis sveikatai, pavyzdžiui, atsiradusi alergija.

Nauji butai Vilniuje kainuos brangiau nei seni butai, tačiau laikui bėgant skirtumas susilygina, nes naujuose butuose sąskaitos už šildymą yra ženkliai mažesnės. Senos statybos namuose dažnai tenka susidurti su problema – nėra kur pasistatyti automobilio. Naujos statybos namai paprastai turi didesnes automobilių stovėjimo aikšteles, be to, kartais jos būna saugomos, todėl būsite tikri, kad žmonės, gyvenantys kitame name, nestatys automobilio į Jūsų kiemą, o Jūs visada turėsite, kur pasistatyti automobilį.

Naujos statybos butai Vilniuje kartais perkami ir nuomai – naujos statybos butų nuomos kainos paprastai būna ženkliai didesnės nei senos statybos butų, todėl paprastai nuomos pinigų pakanka sumokėti mėnesinei įmokai už butą, kuris buvo perkamas paėmus paskolą. Tai – puikus pasirinkimas tiems, kurie gyvena užsienyje. Grįžus paprastai galima sau leisti sumokėti ir didesnę įmoką už įsigytą būstą arba už jį visiškai išsimokėti.

Nauji butai Vilniuje puikiai tinka tiems, kurie galvoja apie ateitį. Kartais pagyvenus senos statybos bute, greitai atsiranda noras persikelti į naujesnį būstą. Žinoma, tai yra įmanoma, tačiau tenka dar kartą tvarkytis dokumentus, perskaičiuoti paskolą ir taip toliau, taigi, kam tą patį darbą atlikti du kartus, jei galima iš karto įsigyti naują butą, kurį galėsite susitvarkyti taip, kaip patinka Jums?

1 reply on “Naujos statybos butai Vilniuje – norintiems susikurti savo namus”

Tikrai sutinku, kad naujos statybos butai yra puikus pasirinkimas, bent žinai, kad artimiausius metus nei sotgo keisti, nei sienų dažyti, ar remonto daryti reikės.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *