Categories
Verslas

Kreditas internetu: klausimai ir atsakymai

Kreditas internetu tampa vis populiaresnis, ir gana dažnai apie jį iškyla įvairiausių klausimų. Taigi, pabandysime atsakyti į dažniausiai užduodamus klausimus.

Kaip pasiimti kreditą internetu?

Tai – labai paprasta. Jums reikės išsirinkti kreditus teikiančią bendrovę ir užsiregistruoti jos internetiniame puslapyje. Kad patvirtintumėte savo tapatybę, jums reikės pervesti 1 cento mokestį iš savo banko sąskaitos (jei bus priimtas teigiamas sprendimas dėl kredito teikimo, pinigai bus pervedami į šią banko sąskaitą). taip pat jums reikės užpildyti paraišką norimo dydžio kreditui ir ją patvirtinti. Netrukus jūsų paraiška bus išnagrinėta ir konsultantas pateiks atsakymą, ar kreditas jums bus suteiktas. Jei bus priimtas teigiamas sprendimas, pinigai iškart pasieks jūsų banko sąskaitą.

Kiek galima pasiskolinti?

Tai priklausys nuo to, kuriam laikui norite pasiimti kreditą. Paprastai jo dydis svyruoja nuo poros šimtų iki kelių tūkstančių litų.

Kuriam laikui gali būti suteikiami kreditai?

Tai priklausys nuo pasiskolintos sumos. terminas gali svyruoti nuo mėnesio iki kelerių metų.

Ar galima prasitęsti kreditą?

Taip, tokia galimybė yra. Jei jaučiate, kad neįstengsite grąžinti pasiskolintą sumą laiku, mokėjimo terminą galite atidėti 2 savaitėms (tą padaryti galite pervesdami nustatyto dydžio mokestį į bendrovės sąskaitos numerį).

Kiek kainuoja kreditas?

Tai priklausys nuo to, kelintą kartą skolinatės. Skolinantis pirmą kartą kreditas gali ir nieko nekainuoti – jums grąžinti reikės tik tiek, kiek pasiskolinote. Taip pat gana dažnai siūlomos ir įvairios akcijos, o pastoviems mokiems klientams taip pat gali būti taikomos nuolaidos.

Kas nutiks, jei nepavyks grąžinti kreditą laiku?

Jei vėluosite dieną ar dvi, nieko baisaus nenutiks – už kiekvieną pradelstą dieną bus skaičiuojami delspinigiai, tačiau, jei gana ilgą laiką nemokėsite, galite būti įtraukti į skolininkų bazę, o tai užkirs kelią skolintis ateityje. Jei jaučiate, kad nespėsite kreditą grąžinti laiku, galite tiesiog atidėti mokėjimo terminą, pervesdami nustatyto dydžio kredito pratęsimo mokestį.

Ar kreditai gali užkirsti kelią skolintis ateityje?

Ne, jei jie bus grąžinti laiku, tačiau, jei kurį laiką vėluosite grąžinti kreditą, tai gali sudaryti nemalonumų ateityje. Taigi, norėdami to išvengti, skolinkitės tik tokiu atveju, kai esate tikri, jog kreditą pavyks grąžinti laiku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *