Categories
Kiti straipsniai

Kaip vienas dantų protezas gali pakenkti visai burnos ertmei

Šiandien pakalbėsime apie tai, kaip pasirinktas netinkamas odontologas gali sugadinti ne tik viena dantį, tačiau ir visą burnos ertmę. Istorija tokia, kad vieną dieną vyrui nuskilo dantis. Galvodamas, kad tiesiog nuvyks pas gydytoja ir jam plombos pagalba bus grąžinta danties forma. Tačiau nuvykęs pas vieną specialistą, jis vyrui rekomendavo nevargti dedant plombą o tiesiog naudoti dantų protezą. Vyras nei nepagalvojas apie tai sutiko atlikti šią procedūrą. Tačiau po kurio laiko labai pasigailėjo savo sprendimu, ne dėl pačio danties protezo pasirinkimo, o dėl odontologo.

Paskirtą dieną ir laiku vyrui atlikus procedūrą jis jautėsi gerai, nebuvo jokio nemalonaus jausmo. Tačiau jau kitą dieną vyriškis atsibudo keistai jausdamasis, jam skaudėjo burnos ertmę. Taip pat jam šiek tiek pakilo temperatūra. Nuvykęs pas odontologą kuris jam atliko dantų protezo procedūrą, jam pranešė tai, kad nuo procedūros jam sukilo stomatitas. Liepė išgerti vaistų ir laukti kol dings pūslelės. Vyras taip ir padarė. Keletą dienų naudojo vaistus, tačiau vaistai ne gerino, o tik dar labiau blogino situaciją.

Vyras pasikliaudamas nuojauta nutarė apsilankyti pas kitą specialistą ir išgirsti jo nuomonę. Nuvykęs į kliniką vyriškas iš karto suprato kad kažkas yra blogai. Gydytoja jam pranešė, kad odontologas atlikęs jam procedūrą, turbūt naudojo nesterilius įrankius ir tokiu būdu jį užkrėtė liga, kuri progresavo per kelias dienas, ir dabar vienintelė išeitis tai pašalinti visus dantis ir tikėtis, kad liga prižiūrint dings ir tuomet bus galima spręsti problemą, kokius dantų protezus dabar pasirinkti vyrui.

Pašalinus visus dantis vyras jautė labai didelį nepasitikėjimą savimi kadangi dar yra jaunas. Tačiau su tinkamo specialisto priežiūra labai greitai išsigydė ligą ir pasirinko jam tinkamą dantų protezavimo būdą, kurį atlikus dabar vyras džiaugiasi gražia šypsena.

Ką apie šią situacija mano specialistas?

Kalbintas gydytojas odontologas teigia, kad tokios situacijos labai retos mūsų šalyje, tačiau vis dar pasitaiko. Gydytojas jokiu būdu neteisinga odontologo, kuris savo pacientą užkrėtė šia liga, tačiau nori pabrėžti tai, kad kartais tai yra žmogiškos klaidos, kurios per atlaidumą įvykstą. Būtent šiuo atveju specialistas, mano, kad vyriškis galėjo pasirodyti odontologui, kuris ir užkrėtė pacientą liga, tam kad galbūt odontologas būtų pasiūlęs alternatyvą kokiu būdu išspręsti šią problemą. Galbūt gydytojas būtų sutikęs apmokėti už paslaugas, kurias klientas turėjo susimokėti pats, kad ištaisyti klaidą, kurią atliko gydytojas.

Protezai su garantija Vilniuje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *