Categories
Logistika

Įmontuojama technika

Lietuvoje yra nemažai įmonių, kurios užsiima įmontuojama technika bei, kuriose gaminami virtuvės baldai. Tai gana paklausios prekės, kadangi žmonės statosi namus, perka naujų statybų butus. Sunkiai išsiversite be virtuvės baldų, įmontuojamos technikos. Kiekvienas namo ar buto savininkas nori gyventi jaukiuose namuose. Kiekviena namų šeimininkė nori, kad jos virtuvė būtų moderni, praktiška ir patogi. Viena iš įmontuojama technika bei virtuvės baldais prekiaujančių įmonių UAB "Daistana" klientams siūlo lietuvišką bei kokybišką produkciją. Įmonė gyvuoja jau ne vienerius metus. Turi penkiolikos metų patirtį šioje srityje. Gamina kietuosius baldus (virtuvės baldai, spintos, bei kiti baldai).

imontuojama-technikaUAB "Daistana" vykdo šias veiklos sritis:

 • Baldų gamyba (korpusinių). Baldai visais laikais buvo perkami. Žmonės jų negali atsisakyti, netgi sunkiausiais laikais. Laikui bėgant kiekvienas nori atnaujinti būstą. Padarius remontą kiekvienas nori įsigyti bent keletą naujų baldų, kad namai būtų jaukesni, šviesesni, į juos būtų malonu grįžti po sunkios darbo dienos.
 • Prekyba baldais. Įmonė pardavinėja virtuvės baldus, spintas ir kitus įvairius baldus. Produkcijos galima įsigyti vienetais arba didesniais kiekiais (pavyzdžiui perpardavimui). Įmonėje vykdoma didmeninė ir mažmeninė prekyba. Visai nesvarbu ar jūs norite įsigyti vieną spintą savo butui, ar šimtą pardavimo tikslams, UAB „Daistana“ galės jums pagelbėti abiem atvejais.
 • Įmonė siūlo ne tik prekybą, bet ir paslaugas:
  1. Frezavimą.
  2. Gręžimą.
  3. Pjovimą.
 • Baldų durelių gamyba. Nebūtina užsakinėti visą baldą (pavyzdžiui spintą), jei jis yra dar geros būklės, galite užsakyti tik dureles, jei jos jau netinkamos naudojimui
 • Dizaino. Patyrę interjero bei baldų dizaineriai mielai jums patars, kaip jūsų namus padaryti jaukesniais.
 • Konsultavimo paslaugos. Šioje įmonėje galite tiesiog pasitarti su specialistais, jei dar neapsisprendėte kokie baldai jums tiktų.
 • Jei neturite galimybių parsigabenti įsigytą baldą (ar baldus), ne bėda. UAB „Daistana“ tuo pasirūpins, kadangi siūlomos ir transportavimo paslaugos.
 • Montavimas.
 • Tarpininkavimas. Prireikus elektrikų arba santechnikų paslaugų įmonė gali juos rekomenduoti.

Įmonės vienas iš tikslų, kad klientai būtų patenkinti siūloma produkcija bei gaminamais gaminiais. UAB „Daistana“ svarbu, kad užsakovai būtų patenkinti gaminama produkcija. Įmonė dirba jau palyginus ilgą laiką. Stengiamasi išlaikyti esamus klientus bei sulaukti naujų. Yra gerų pasiūlymų statybomis užsiimančioms įmonėms. UAB „Daistana“ suras sprendimų salonams, architektams, dizaineriams. Visada galite kreiptis, greičiausiai jums sprendimas arba pasiūlymas bus surastas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *