Categories
Informacines technologijos

Ką reikia perskaityti ant vaizdo registratoriaus instrukcijos?

Jei nusprendėte keliauti su mašina, tuomet rekomenduojame įsigyti video registratorių, kuris užfiksuos visas kelionės akimirkas. Kam jis reikalingas? Dažniausiai žmonės jį įsigyja kadangi nori fiksuoti kiekvieną kelionės akimirką. Važiuojant ten kur gamta yra nuostabi, nereikės nuolat pro langą laikyti iškištos kameros. Jei išsirinksite kokybišką daiktą vaizdas bus stabilus, spalvos nepriekaištingos. Tai puikus būdas vakarais gulint lovoje sugrįžti į akimirkas, kurios buvo tokios smagios. Tai tarsi dar viena kelionė po gražius Lietuvos kampelius… Rusijos? O gal geriau keliaukime į Afriką?

CarcamGeras vaizdo registratorius nenuvils rezultatu, kurį gausite. Įvertinę situaciją, kodėl jį perkate paskirkite tinkamą pinigų sumą. Žinodami savo galimos kainos intervalus galėsite kur kas greičiau įsigyti prekę, kadangi nesiblaškysite akių po nereikalingus prietaisus. Kiekvienas kokybiškas prietaisas turi savo rodmenis, kuriais remiantis tikrai nebūsite nusivylęs kokybe. Reikiamos informacijos klauskite pardavėjų arba skaitykite ant pakuotės.

  • Kas yra jo gamintojas, kokia kilmės šalis. Venkite kinietiškų. Geriausi japoniški ir vokiški.
  • Vaizdo sensoriaus tipas ir dydis. Kokio ilgumo ir dydžio medžiagą vaizdo registratorius gali gali užfiksuoti.
  • Koks yra laikiklio ilgis. Įvertinkite ar gerais keliais važinėsite. Kuo laikiklis ilgesnis, o kelias prastesnis, tuo didesnė galimybė jog jis paprasčiausiai nulūš. Šiuolaikinė plastmasė toli gražu nepasižymi patvarumu.
  • Objektyvios regos kampas: ar kamera gali sukiotis, kokiu kampu geba užfiksuoti vaizdą.
  • Kokia yra garso įrašymo kokybė. Ar norint įrašyti paukščių garsus važiuojant mašina reikalinga aukšta decibelų kokybė?
  • Ar kamera lengvai prisitaiso prie laikiklio. Juk nevažinėsime tūkstančių kilometrų su įjungta ir įtaisyta kamera. Reikia įvertinti situaciją kaip greitai ją galima paruošti aktyviam rėžimui.

Video registratoriaipasižymi labai plačiu kainos pasirinkimu. Žinoma, galite sumokėti kur kas mažiau pirkdama dėvėtą prekę, tačiau tuomet neturėsite garantinio lapelio ir negalėsite būti tikras, kiek vaizdo registratorius metų jums tarnaus. Geriau netaupyti pinigų ir įsigyti kokybišką daiktą. Juolab galite palaukti įvairiausių akcijų ir nuolaidų. Tuomet tikrai nepermokėsite.