Categories
Grožis ir mada

Gėlės internetu: kad namai kvepėtų saldžiai

Gėlės internetu„Moterims neužtenka gėlių puokštės: jos reikalauja, kad vyras keistų vandenį vazoje“.

Kad moterys didesnės gėlių mylėtojos – žino kiekvienas. Ne veltui sakoma, kad pastarąsias lyginti su šiais augalais yra labai paprasta, kadangi tiek vienos, tiek kitos: kvapnios, viliojančios, tačiau tuo pačiu ir tokios trapios. Tik tinkama priežiūra padės jas išsaugoti kuo ilgiau. Kuo rūpestingiau jas girdysite ir lepinsite saulės spinduliais, tuo vėliau jos nuvys. O kad gėlių namuose niekada netrūktų, tam yra gėlės internetu. Nepaisant to, kad paprastai pastarosios perkamos, kai norima kokį nors žmogų pasveikinti, pirkti be progos, tiesiog, kad namuose būtų smagiau, darosi vis populiariau. Kartais tokia maža smulkmenėlė, kaip rožytė ant stalo, gali pakelti nuotaiką visai dienai.

Gimtadienio puokštės

Gimtadienio proga gėlės internetu yra ypač populiarios, kadangi jas pristato pasamdytas asmuo vakarėlio metu. Tuomet visas dėmesys krypsta į jubiliatą, kuris sulaukęs dar vienos staigmenos negali nustoti šypsotis. Tokiomis progomis rekomenduojame pirkti dideles puokštes, kuriose būtų visokio pobūdžio gėlyčių. Kuo daugiau ir kuo jos labiau skirtingos – tuo puošniau viskas atrodys.

Vestuvių puokštės

Šios šventės puokštės bene visada būna pačios įspūdingiausios. Kaip pridera – tik šviesių spalvų, kad derėtų prie baltos pūstos suknelės. Užsakant puokštę jaunajai, rekomenduojame įsigyti ir kelis tų pačių gėlių žiedelius, kad jaunasis galėtų pastaruosius įsidėti į švarko kišenę. Tokie vienijantys elementai atrodo labai žavingai. Jei turite kokių nors specialių poreikių, floristas juos būtinai pasistengs įgyvendinti. Gėlės internetu labai greitai pasieks jus iš virtualios erdvės į realų. Vestuvių proga rekomenduojama rinktis puokštes iš baltų ar geltonų rožių arba pastarąsias keisti į lauko gėles.

Gėlės moterims

Kasdieniams dovanojimams rekomenduojama pirkti ne puokštes, o pavienes gėlės. Jei norite nustebinti savo mylimąją – pirkite raudoną rožę. Viena ji tikrai neatrodys kukliai, priešingai, padės parodyti jūsų dėmesį suderinta su tobulu minimalizmu. Gėlės internetu pristatomos ir užsisakius vos vieną gėlelę. Tiesa, kuomet sumokama suma maža – teks susimokėti už siuntimo išlaidas.

Gėlės padeda kiekvieną dieną padaryti kuo ypatingesnę. Rodos, tokia smulkmena, tačiau kokią milžinišką galią jos teikia sunku net apsakyti žodžiais. O kuomet dar egzistuoja tokios patrauklios nuostabios floros galimybės – jomis nepasinaudoti yra tikra nuodėmė. Mokslininkai įrodė, kad gėlių skleidžiamas kvapas pagerina nuotaiką ir prablaško mintis. Kuomet taip pigiai galite nemokamai gauti antidepresantų – įsigykite jų.