Categories
Statyba

Kokius privalumus suteikia tinklinės tvoros?

Tinklinės tvoros yra plačiai naudojamos uždarose srityse: kiemuose, sporto aikštynuose, vaikų žaidimų aikštelėse ir pramonės srityse. Jos yra universalios ir labai perkamos gyvenamųjų namų ir komercinių pastatų gyventojų. Be šių tvorų ramiai neįvyktų nei vienas koncertas, teniso kortuose būtų nepatogu žaisti, žaidimų aikštelėse vaikai būtų nesaugūs.

tvorosTvoros tinklai užtikrina:

  1. Ilgalaikį patvarumą. Tvoros yra gaminamos iš cinkuoto plieno, todėl jos labai ilgai išsilaiko. Plienas gali būti padengtas specialiais tepalais, kurie padėtų išvengti korozijos ar sąlyčio su ledu. Tvoros tinklai puikiai atlaiko saulės spindulius ir lietų.
  2. Lengvą remontą. Atsiradus defektams, yra visiškai nesunku pakeisti tvorą kita.
  3. Lengvą priežiūrą. Paprastai priežiūros net gi nereikia, nebent dėl estetinio vaizdo galite kartas nuo karto praplauti tvorą su vandens žarna.
  4. Dizaino galimybes. Daugelis žmonių mano, kad tinklinės tvoros neturi jokio dizaino, o yra tik paprasta grandininė lyguma. Tai netiesa, nes atitinkamai pagal klientų poreikius, jos gali būti gaminamos įvairių spalvų, aukščių ir stilių. Vielą galima rinktis įvairaus storio, tam, kad per ją galėtų tilpti/netilpti tam tikros paskirties daiktai arba tam, kad būtų sukurta unikali išvaizda.
  5. Nebrangų įsigijimą ir montavimą. Kadangi tvoros tinklus įdiegti yra paprasčiau nei kitas tvoras, todėl ir kaina yra mažesnė. Pradinė pirkimo kaina yra kone pigiausia iš visų tvorų pasirinkimo.

Prieš montuodami tvorą, pasidomėkite vietos teritorijos plėtimo įstatymais. Įsitikinkite, ar galima montuoti tinklines ar kitų medžiagų tvoras. Atminkite, kad visada turite gauti atitinkamus leidimus. Susisiekite su aplinkinėmis įmonėmis ar vietos gyventojais ir įsitinkite, kad tvoroms kasami pamatai nepažeis svarbių komunalinių linijų ( vandentiekio, naftos gręžinių ir kita).

Tinklines tvoras galite užsisakyti tvorų montavimo paslaugas teikiančiose bendrovėse. Jos išmatuos Jūsų sklypą, pagamins tvorą pagal specialų Jūsų užsakymą ir tinkamai ją sumontuos. Kadangi tinklinių tvorų montavimas nėra labai sunkus procesas, darbai bus atlikti gana greitai.