Categories
Kiti straipsniai

Šildymo sistemos skaičiuoklės pasirinkimas padeda priimti apgalvotą šildymo sprendimą

Nuspręsti, kokį šildymo būdą pasirinkti namams – užduotis ne iš lengvųjų. Specialistai teigia, kad viską galima apskaičiuoti ir tai yra visiška tiesa. Problemų iškyla tada, kai namas nėra naujas ir sudėtinga įvertinti jo šiluminę varžą bei kitus parametrus. Dėl to skaičiavimai negali būti atlikti visiškai tiksliai. Vis dėlto šildymo sistemos skaičiuoklės pasirinkimas yra būtinas, jei norite palyginti rinkos kainas ir motyvuotai priimti sprendimą.

Kodėl verta naudoti šildymo sistemos skaičiuokles?

Nors tokios skaičiuoklės yra preliminarios, jomis pasinaudoti galima greitai ir paprastai. Tai padeda susidaryti bendrą įspūdį ir gauti reikalingą informaciją. Patikimi pardavėjai, taupydami tiek savo, tiek klientų laiką, pateikia gana tikslias skaičiuokles, kurias naudojant galima sužinoti šilumos sistemos įrengimo kainas.

Tam, kad gautumėte paskaičiavimą, skaičiuoklei reikės pateikti tam tikrą informaciją. Dažniausiai reikia nurodyti namo energinio naudingumo klasę, naudojamą šildymo sistemą, šildyti planuojamą plotą ir kt. Šildymo sistemos skaičiuoklės pasirinkimas taip pat yra aktualus – naudokite tą skaičiuoklę, kurią siūlo pardavėjas, nes skirtingų prekinių ženklų gaminiams taikomos skaičiuoklės gali būti mažiau tikslios.