Categories
Statyba

Kadastriniai matavimai: sudėtis ir pasirinkimas

Patalpų kadastriniai matavimai yra skirti siekiant išmatuoti nekilnojamojo turto plotą ir pateikti gautus duomenis kadastrų knygoje. Visus tokio pobūdžio reikalus sutvarko profesionalai, tad jums telieka surasti įmonę, kuri pasirūpins tokio pobūdžio paslaugomis. Kadastriniai matavimai susideda iš kelių skirtingų paslaugų. Priklausomai nuo to, kurios yra reikalingos jums būtent ir pasirinksite, kuomet konsultuositės su profesionalais. Žinoma, kai kuriais atvejais galima net ir ne viena paslauga.

  • Geodeziniai ir žemės sklypų matavimai tai konkrečios zonos matavimų pateikimas. Jie matuojami kuomet reikia sklypo duomenis įrašyti į Nekilnojamojo turto Kadastrinių duomenų knygą. Kuomet atliekami šio pobūdžio matavimai nustatomos reikiamos ribos ir koordinatės , būtent pagal kurias stengiamasi suvokti statinių ir kitų objektų matavimus.
  • Topografinių planų rengimas yra kadastrinių matavimų dalis. Tai yra inžinerijos veiklos sritis. Darbą atlieka profesionalai, kurie puikiai išmano savo darbą. Tipografinis planas yra būtinas norint pradėti kokius nors projektavimo darbus. Padarytame plane vaizduojamas detalus žemės paviršius, reljefai, požeminės komunikacijos panai ir panašiai.