Categories
Kiti straipsniai

Dantų implantacija

Turbūt dauguma sutiks, kad niekas taip nepuošia žmogaus, kaip graži ir nuoširdi šypsena, tačiau ki šypsena nėra tokia graži, kaip norėtųsi, tenka ją slėpti, ir tai tampa tikru kompleksu. Laimei, šiandien tuo atveju, kai trūksta danties, gali pagelbėti dantų implantacija, kuri tampa vis populiaresnė. Šią paslaugą rinktis tikrai verta, nes ji yra pakankamai nesudėtinga, o rezultatas tikrai stulbinantis.

dantų implantacijaSvarbu tai, kad implantuoti dantys nesiskirs nuo kitų dantų, taigi, galime būti užtikrinti, kad niekas nė nepastebės, jog turite dirbtinį dantį. Implantuotų dantų funkcija nėra vien tik estetinė – juk tuo atveju, kai trūksta dantų, maistas nėra taip gerai sukramtomas, taigi, gali atsirasti virškinimo sutrikimų bei imti trūkti tam tikrų maistiniųmedžiagų. Taigi, kad taip nenutiktų, vertėtų rūpintis savo šypsena, ir tuo atveju, kai negalime pasigirti visaisdantimis, tokiu atveju vertėtų pagalvoti apie implantavimą.

Kartais manoma, kad dantų implantacija yra pernelyg brangi, ir ieškoma kitų sprendimų. Vis dėlto, nereikėtų pamiršti, kad dantų implantai gali tarnauti kelis dešimtmečius, o tai tikrai nėra mažas laiko tarpas. Šis sprendimas yra geresnis už kitus ir tuo, kad procedūra yra ganėtinai paprasta, tad jums nereikės sugaišti daug laiko – turbūt nereikia nė sakyti, kad vizitai pas gydytojus būna tikrai varginantys.

Norint implantuoti dantis, vertėtų užsirašyti pas šios srities specialistus – pirmojo vizito metu jūs tikrai nesugaišite daug laiko, ir galėsite pasikonsultuoti dėl dantų implantavimo. Kartu tikrai galėsite priimti tokius sprendimus, kurie yra palankiausi būtent jums, taigi, žinosite, kas gali būti padaryta, ir koks sprendimas gali būti pats geriausias.

Implantavimo procedūra nėra skausminga, nes taikoma vietinė nejautra. Galėsite būti užtikrinti, kad jokio skausmo nejausite, o rezultatas bus tikrai džiuginantis. Implantuoti dantys atrodys lygiai taip pat, kaip ir natūralūs, taigi, jei niekam neprasitarsite, kad šie dantys nėra tikri, niekas apie tai nė nesužinos. Taigi, jei kompleksuojate dėl savo šypsenos, nedelskite ir susisiekite su specialistais – įsitikinsite, kad graži šypsena reikalauja visai nedaug pastangų.