Categories
Statyba

Parduodami butai Vilniuje: svarbiausi žingsniai renkantis namus

"Parduodami butai Vilniuje" – gana dažnai skelbimuose matoma antraštė. Siūloma tikrai nemenka butų gausa, ir tai ne visada palengvina apsisprendimą. Buto pirkimas yra tikrai atsakingas žingsnis, taigi, tenka tikrai nemažai apgalvoti prieš įsigyjant savo būstą. gana dažnai kyla elementarus klausimas: nuo ko pradėti?

Kaip ir planuojant bet kurį kitą pirkinį, pirmiausia vertėtų pagalvoti apie biudžetą. Pasvarstykite, ar butą įstengsite įsigyti iš karto, ar teks imti paskolą? Ir vienu, ir kitu atveju nusistatykite pinigų sumą, tik antruoju atveju dar ir pasiskaičiuokite, kokia paskola jums gali būti suteikta. Nors paskolos dydis priklausys ir nuo to, kokį butą išsirinksite, tačiau tikrai galite preliminariai pasiskaičiuoti, kad vėliau netektų nusivilti.

Apgalvokite, ar butas turėtų būti naujos, ar senos statybos name. Naujos statybos butai Vilniuje parduoda paprastai turi daugiau privalumų, jau vien dėl to, kad sąskaitos už šildymą paprastai būna kur kas mažesnės. Jei vis dėlto nuspręsite įsigyti butą senos statybos name, rinkitės renovuotą butą – tai tikrai padės sumažinti išlaidas šaltuoju metų laiku.