Categories
Grožis ir mada

Faktai apie plaukelius ir jų šalinimo būdai

Depiliacijos priemonėsNereikalingų plaukelių šalinimas itin daug dėmesio pareikalauja šiltuoju metų sezonu, kai norisi rengtis vis atviresniais rūbais, tačiau dėl patogumo ir noro džiaugtis glotnia oda, dažnai apie depiliaciją tenka pagalvoti ir visus metus. Tai priklauso nuo individualių žmogaus poreikių. Plaukelių šalinimas tapo įprastu reiškiniu dar nuo Kleopatros laikų, todėl tai tikrai nėra neįprasta grožio srityje. Visgi kartais tos pačios depiliacijos priemonės nėra tinkamos kiekvienai moteriai, todėl būtina atrasti tai, kas labiausiai tinka – tuomet ši procedūra bus kur kas lengvesnė ir sklandesnė. Šiais laikais tokių būdų atsiranda vis daugiau ir patogesnių, išradingesnių.

Daugeliui kartais kyla klausimai kam išvis tie plaukeliai ant kūno yra reikalingi, tačiau tai yra apsauginę funkciją atliekantis dalykas, kuris sudarytas iš baltymų ir vandens. Plaukeliai yra negyvas audinys, kurio spalvą nulemia melaninas. Nors ir nematyti, beveik visas žmogaus kūnas yra padengtas plaukeliais, vienur jie trumpesni iš šviesesni, kitur tamsesni ar ilgesni. Kadangi šiuolaikinėje visuomenėje nereikalingi plaukeliai yra ganėtinai nepriimtini ir grožio kultas diktuoja, jog be jų galima atrodyti kur kas gražiau, depiliacijos priemonės tikrai dar ilgai bus reikalingos. Ar plaukelius šalinti apsispręsti reikia patiems, tačiau dauguma sutinka, kad glotni oda yra kur kas malonesnė.

Depiliacijos priemonės gali būti įvairios – vieni mėgsta naudoti skustukus, kiti vašką, cukrų, epiliatorių ar kitas priemones. Skustukas yra greitas būdas atsisveikinti su plaukeliais, tačiau jie greitai atauga, dėl ko vaškas, cukrus ar epiliatorius atrodo geresnė idėja, nes jie ištraukia plaukelį su šaknimi, dėl ko jie atauga kur kas lėčiau. Deja, tokios procedūros būna skausmingesnės ir užtrunka ilgiau, tačiau patogumas ir rezultatai dažnai šiuos nemalonumus atperka su kaupu. Puikių produktų rasti galima – https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Žinoma, po truputį galima rasti ir dar geresnių rezultatų atnešančių depiliacijos priemonių. Lazerių panaikinami plaukeliai atauga vis rečiau, o galiausiai neatauga išvis. Namų sąlygomis taip pat su plaukeliais ilgam laikui atsisveikinti gali padėti fotoepiliatoriai. Šių procedūrų skausmingumas labai individualus, vieniems jis pasireiškia stipriau, kitiems nepasireiškia išvis. Lazeriu naikinti plaukelius gali tik profesionalai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *