Categories
Kiti straipsniai

Auginkime pomidorus kartu!

Skanūs pomidorai bus dar skanesni, jeigu auginsite juos patys. Kadangi lietuviai yra agrariška tauta, visiškai natūralu, kad daugelis stengiasi auginti tai, ką paskui galės valgyti ir žiemos metu. Tam puikiai tinka šiltnamiai, kurie padeda sukurti atogrąžų temperatūrą augalui ir tuo pačiu auginti net ir tai, kas mūsų klimatui atrodo per kaitru.

Žinoma, pirmiausia reikalingi geros kokybės šiltnamiai, kuriuos galite įsigyti čia: pigussiltnamiai.lt. Pasiūla ne tik plati, tačiau taip pat ir kiekvieno poreikiams.

O ką daryti, kad pomidorai augtų kuo geriau?

šiltnamiai· Ne visi žino, tačiau pomidorai yra ta daržovė, kuri labai mėgsta organines trąšas. Tam puikiai tinka mėšlas, kuriuo dažniausiai mielai dalinasi ūkininkai.

· Žinoma, taip pat geras pasirinkimas yra ir azotas, kuris dažniausiai parduodamas granulių pavidalu. Tai labai pomidorams reikalinga trąša. Tačiau taip pat siūlome nepamiršti, kad per didelis jos kiekis yra toks pat blogas pasirinkimas kaip kad ir per mažas.

· Laba gera pagalba yra mulčiavimas. Nors dažniausiai minimas dėl mikroelementų gausos, tačiau taip pat verta akcentuoti, kad tai gali padėti Jums išvengti piktžolių. Svarbiausia dengti ne per storu sluoksniu, kad šaknys nebūtų dusinamos.

· Taip pat reikia nepamiršti, kad per didelis lapų kiekis dažniausiai „suvalgo“ visas medžiagas, kurios reikalingas vaisiui. Taigi, genėjimas būtinas. Tačiau tik pažasčių ir tuo pačiu mažų lapukų. Blogai, kai nugenima per daug, kadangi tokiu atveju vaisių užmegzti augalas taip pat nebus gebus.

· Siūlome išbandyti kuo daugiau įmantrių veislių. Tačiau taip pat nepamiršti, kad jos dažniausiai lepesnės.

· Puikiai kaip trąša tinka ir kiaušinių lukštai, kurie taip pat apsaugo ir nuo kurklių. Juos sutrupintus reikia dėti į augalo sodinimo vietą.

· Kai kurie deda ir žuvų kaulu miltus, kurie vadinami vieni geriausių kaip trąša, kuri gali padėti augalui augti kur kas geriau ir vaisius auginti našiau.

Auginimas gali kelti labai daug laimės. Tačiau dažniausiai ta laimė yra didesnė, kai matomi geri rezultatai. Štai todėl siūlome skirti šiek tiek dėmesio, meilės ir viską užauginti Jums tikrai pavyks našiai…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *