Categories
Statyba

Ar verta pirkti naujos statybos butą?

Vis dažniau pirkėjai ieškantys butų Vilniuje, dairosi į naują statybą. Šiuo metu naujos statybos butai statomi labai greitai ir yra daug statytojų, kurie siūlo įsigyti įvairius butus. Dauguma pirkėjų nežino ar verta pirkti naujos statybos butą, ar verčiau rinktis senos statybos butą. Ką reikia žinoti pirkėjams, kurie nežino ką geriau rinktis?

Šiuo metu svarstantys apie buto pirkimą randa didelį pasirinkimą. Iš tikrųjų butų pasiūla yra didelė ir galima rinktis įvairius pasiūlymus. Tai yra gerai tiems, kurie nori rinktis iš daug pasiūlymų arba domina tik tam tikroje vietoje esantys butai. Pavyzdžiui, galbūt pirkėjai nori įsigyti butą Paupyje ir jie suradę tokį didelį pasirinkimą tikrai džiaugsis galimybe rinktis tinkamiausią butą.

Butai naujuose namuoseLabai daug pirkėjų svarsto ką rinktis: naujos statybos butą ar senos statybos butą. Tai labai svarbus klausimas ir į jį niekuomet negalima atsakyti iš karto. Visuomet reikia vertinti tai, kas svarbu pirkėjui. Vieniems gali būti svarbi kaina ir pagal nustatytą kainą jie galės rinktis iš senos statybos butų. Kiti galbūt teiks prioritetą tam tikrai vietai, kuri jiems atrodo tinkamai gyventi ir jie tuomet rinksis iš to, kokie ten yra butai. Gali būti, kad pasirinktoje gyventi vietoje yra tik senos statybos butai arba tik naujos statybos butai. Pavyzdžiui, galbūt tam tikroje vietoje yra tik naujos statybos butai, nes ten yra tik tokių butų kvartalas. Kiekvienas turės pagalvoti, kurie pasirinkimo kriterijai jiems svarbūs.

Jeigu nenorite pasigailėti dėl pasirinkimo, reikia visuomet atidžiai rinktis vietą, kur norite gyventi. Tai turi būti daroma visuomet, nes labai dažnai tai yra esminė klaida, kurią daro pirkėjai ir pasirinkę butą ne pagal vietą, o pagal, pavyzdžiui, kainą ar vaizdą, vėliau dėl to gailisi, nes pasirodo, kad ta vieta nėra maloni ar patogi gyventi. Tam, kad to išvengti reikia pagalvoti apie tai dar prieš ieškant buto.

Taip pat labai svarbu, kad butas butų kokybiškas. Kokybiška statyba ir kokybiškas remontas tikrai prisidės prie to, kad jums ten bus malonu gyventi. Be to, nereikės vėliau gailėtis dėl nuolatinių remonto išlaidų arba dėl to, kad šildymo sezono metu reikia labai daug mokėti už šildymą, nes paaiškėjo, kad butas nėra tinkamai apšiltintas. Taigi, dabar jūs jau žinote kaip rinktis butą ir į ką atkreipti dėmesį renkantis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *